ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Karta 7563594
nr 756 3594
Johann Baptist Homann
(1664-1724), Tyskland
Karta, "Upländischen Scheren" Joh Bap Homann, motivets mått: 50 x 58
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 april 2012
kl 17:37:37
30/4 17:32:25
Johann Baptist Homann
Läs mer om Johann Baptist Homann
Johann Baptist Homann
Kondition: slitage, skador
nr 756 3594
Johann Baptist Homann
(1664-1724), Tyskland
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 700 kr |
måndag 30 april 2012 |
30/4 17:32:25 | 1 | Vinnande bud |
Johann Baptist Homann